چاپ        ارسال به دوست

مطرح نکردن مشکلات مردم به مسئولین کشوری پاک کردن صورت مسئله است!!!

مطرح نکردن مشکلات مردم به مسئولین کشوری پاک کردن صورت مسئله است!!!
بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهدای تامین اجتماعی شوشتر در گذشته  افتتاح شده بود.در سفر اخیر هیات دولت به خوزستان ،  مدیریت درمان تامین اجتماعی استان و بیمارستان شهدای تامین اجتماعی شوشتر به درستی و صادقانه نام آن را افتتاح طرح توسعه بیمارستان ۳۲تختخوابی نامیدند.
متاسفانه برخلاف واقعیت های موجود و بنر های  این بیمارستان مبنی بر ۳۲ تختخوابی بودن ، اما نماینده مردم در اینستاگرام  خود  و سایت فرمانداری شوشتر بر خلاف  واقعیت ها  از افتتاح بیمارستان ۷۰ تختخوابی خبر دادند.البته اگر در عالم واقع اینهمه تخت افزایش داده می شد طبعا مردم خوشحال می شدند ، اما این اتفاق نیفتاد.ای کاش مدعیان تغییر برای پیشرفت از این فرصت حسن استفاده را می کردند و صدای مردم می بودند و به عنوان مطالبه مردمی و کارگری در همانجا از وزیر  مجوز افزایش تخت را درخواست می‌کردند. اقایان‌مسئول برعکس خواست مردم عمل کردند. به جای اینکه نداشتن ها را فریاد بزنند ، خلاف واقع گفتند که در این شهر  همه چیز گل وبلبل است.وزیر محترم  نیز در همانجا تذکر داد این بيمارستان ۳۲تختخوابی است نه ۷۰!
همه میدانند افزایش هر تخت در بیمارستان پروسه ای مشخص دارد و نه با نوشتن در فضای مجازی و عکس سلفی گرفتن با اقدامات دیگران !!قضاوت با شما.نقش رسانه های مستقل و شجاع در شفاف سازی و برملا کردن‌ اکاذیب  مسئولین  در این مواقع خیلی کاربرد دارد چرا که باعث می‌شود مشکلات و نیازمندی واقعی مردم دیده شود تا توسط مسئولین کتمان نشوند.رسانه ها چشم بینای مردمند .البته مردم می بینند و لو برخی کتمان کنند.والسلام ۱۴۰۲/۲/۸ 


٠٩:٤٣ - شنبه ٩ ارديبهشت ١٤٠٢    /    شماره : ٣٨٠    /    تعداد نمایش : ٧٧