چاپ        ارسال به دوست

دهه فجر و حضور حداكثري مردم در راهپيمايي ٢٢ بهمن در شهرستان هاي شوشتر و گتوند یوم‌الله دهه فجر ، روز تجلی قدرت الهی است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سيد محمد سادات ابراهيمي با اشاره به يوم الله دهه فجر و حضور گسترده مردم در راهپيمايي٢٢ بهمن گفت: یوم‌الله دهه فجر ، روز تجلی قدرت الهی است. این روز، روز خدا و روز جلوه قدرت لایزال حضرت حق است،  و مردم با حضور حداكثري در روز ۲۲ بهمن مي توانند  نابودی قدرت‌های باطل و شکوه حاکمیت حق را به اثبات برسانند.

وي افزود: شهدای انقلاب، شهدای هشت سال دفاع مقدس شهدای مدافع حرم، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش رویش‌هایی بودند که در پرتو الهی و ولایت  روئیدند و مدافعان دین و حق شدند.

ملت بزرگ ایران در مسیر دفاع از ارزش‌ها و مقابله با جریان‌های باطل ایستادند و بزرگترین دستاوردها را در مسیر سربلندی و افتخار  رقم زدند.

هیچکس در این کشور و منطقه و جهان نمی‌تواند عزت و اقتدار ایران اسلامی را منکر شود ، مقتدرترین کشور به برکت خون شهدا هستیم و این عزت و افتخار، سرمایه بزرگ ملی است و با همه ی وجود باید این سرمایه را حفظ کنیم،

قطعاهمه مردم عزیز و شهیدپرور شهرستانهای شوشتر،گتوند و حومه همچون سایرنقاط کشور با بصیرت و اقتدارآفرینی هرچه تمام تر، همه با هم در روز ۲۲ بهمن حضور حداکثری خواهندداشت و با آرمانهای انقلاب ، امام راحل و مقام معظم رهبری تجدید بیعت خواهندنمود.


١١:٣٩ - دوشنبه ٢١ بهمن ١٣٩٨    /    شماره : ٥٨    /    تعداد نمایش : ٣٦٥