چاپ        ارسال به دوست

ریخت و پاش‌های انتخاباتی نشان از پول کثیف است

سید محمد سادات ابراهیمی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: 

سید محمد سادات ابراهیمی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوشتر اظهار کرد: باید با راهبرد مقاوم‌سازی اقتصاد با توجه به توان داخلی و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری حرکت کرد تا بتوان رونق اقتصادی را در کشور شکوفا کرد.

وی افزود: مجلس فعلی علاوه بر مسائل داخلی، در بعد خارجی نیز منفعل  عمل کرد. راهکار این است که مجلس نسبت به سیاست خارجی و روابط بین المللی سیاست فعالانه و پیشرو داشته باشد‌.

وی در رابطه با منابع تامین مخارج انتخاباتی خود بیان داشت: خوشبختانه ستاد بنده همواره کمترین هزینه ها را کرده است چون اعتقادی به انجام هزینه های نامتعارف  ندارم و از تاکیدات همیشگی بنده به ستادم این بوده که فقط هزینه های متعارف پوستر و بنر را محاسبه کنند.

وی اضافه کرد: غیر از آن هیچ هزینه ای پرداخت نخواهم کرد، لذا ستاد بنده و کسانی که با من همکاری می کنند یقین دارند بذل و بخششی صورت نخواهد گرفت، کسانی که در انتخابات ریخت و پاش می کنند  دارای پول کثیف و باد آورده هستند.

نماینده دوره هفتم و هشتم شوشتر و گتوند در مجلس در پاسخ به اینکه چرا باید مردم مجدداً به شما رای دهند، خاطرنشان کرد: بنده هرگز نگفته ام مردم باید به من رای بدهند، چون در انتخاب خود کاملاً آزادند به هرکسی که تشخیص دادند نسبت به دیگران اصلح هست رای بدهند، تشخیص اصلح با مردم هست نه با ادعای کاندیدا. بنابه فرموده امام راحل میزان رای ملت است.

وی همچنین استان خوزستان را ثروتمند بی ثروت دانست و در این رابطه تصریح کرد: خوزستان ثروتمند بی ثروتی است که تمام خدمات و امکانات را به نحو اکمل و احسن به کشور می دهد ولی خود از خیلی مشکلات رنج می برد.

سادات ابراهیمی عنوان کرد: نقش مردم در این خصوص بسیار مهم است و در فرصتی که نظام اسلامی به آنها می دهد تا نماینده خود را انتخاب کنند، باید ملاک ها و معیارهایی چون قومیت و نگرش سیاسی و رفاقت ها و دوستی ها را کنار بگذاشته و ملاک انتخاب آنها شایسته سالاری و توانمندی باشد.

وی مجلس را محل کار جمعی برشمرد و در رابطه با فعالیت هایش در صورت ورود به این حوزه گفت: فعالیت‌ها بستگی به آرایش سیاسی مجلس دارد، به نظر بنده بعد از تشکیل مجلس و فراکسیون های آن، توسط همه جریان‌های سیاسی و فکری مجلس باید مسائل مهم و مشکلات اساسی کشور بحث و بررسی و شناسایی شوند و پس از توافق، مجلس نیز طبق اولویت آنها اقدام کند.

برای مشاهده لینک اصلی خبر کلیک نمایید

 


٢٠:٥٨ - شنبه ١٦ آذر ١٣٩٨    /    شماره : ٥٥    /    تعداد نمایش : ٤٦٤